Substrát rododendrony a azalky Premium 50l

Vhodný pre pestovanie vresov, čučoriedok a iných kyslomilných rastlín.
Prečítajte si viac
6,50 € (s DPH)
(0,13 € l)
K ODBERU IHNEĎ
Referencia:
000407
Značka:
Popis

Špeciálny substrát určený pre presádzanie a pestovanie rododendronov, azaliek, vresov, vresovcov, čučoriedok, brusníc a ďalších kyslomilných rastlín.
Rovnako je vhodný pre úpravu príliš alkalickej voľnej pôdy a alkalickej pôdy v kvetináčoch. Substrát je vyrobený z kvalitnej kyslej vrchoviskovej rašeliny, kompostovanej kôry a prírodného humusu.

Je obohatený živinami a stopovými prvkami, obzvlášť železom, čo spoločne s kyslou reakciou a optimálnou zásobou živín vyhovuje väčšine vresoviskových drevín. Vyznačuje sa trvalou stabilnou hrubšou štruktúrou, ktorá zaručuje optimálne prevzdušnenie a vodozádržnosť. Vďaka svojim vlastnostiam zaručuje optimálny rast, vyfarbenie a kvitnutie všetkých vresoviskových drevín.

Balenie: 50l

Prečítajte si viac
Detaily produktu
000407
Hodnotenia
Žiadne komentáre
Súvisiace produkty
K ODBERU IHNEĎ
Kód: 000001
6,00 € (s DPH)
Profesionálny substrát je vyrobený na báze svetlej a tmavej rašeliny. Obohatený o základné živiny s vysokou nasiakavosťou vody a dobrou vzdušnou kapacitou je predurčený pre optimálny a zdravý vývoj rastlín.
K ODBERU IHNEĎ
Kód: 003271
5,90 € (s DPH)
živinami a mikroprvkami nabitý jemne namletý substrát, ktorý môže slúžiť aj ako vylepšenie ďalších výsadbových substrátov tak v okrasnej ako aj v úžitkovej záhrade.

Menu

Nastavenia

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.