Ekobrim - neviditeľný obrubník

Neviditeľný obrubník Ekobrim je skvelá pomôcka nielen do záhrady na oddelenie trávnatej plochy od okolia bez postrehnuteľných okrajov povrchov, ale má univerzálne použitie pri rôznych typoch materiálov, ktoré na seba nadväzujú, ako oddelenie chodníka od trávnatej plochy, ako náhrada betónových obrubníkov pri pokládke zámkovej dlažby a iné.

Prečítajte si viac
3,00 € (s DPH)
(3,00 € m)
NA OBJEDNÁVKU
Referencia:
000037
Značka:
Popis

Konštrukcia a použitie

Svojou konštrukciou z recyklovaného materiálu, ľahkou montážou bez výkopových prác, možnosťou ľahkého tvarovania okrajov, jednoduchou a rýchlou realizáciou je neviditeľná lišta Ekobrim vyhľadávaným záhradným obrubníkom pri projektovaní záhrad a zelene.

Eko-Brim klince sa objednávajú samostatne, nakoľko každý zákazník potrebuje k lište iný počet klincov (odporúčané sú 3 klince do metra pri rovne uloženej lište, avšak do líšt tvarovaných do oblúkov je potrebné objednať 4 a viac klincov). Pri kotvení do kamenistého podložia možno použiť oceľové klince 260mm.

Instalácia:


Lišty sa skladajú zámkom do seba, na pripnutie stačí použiť gumené kladivo. Na pevné spojenie so zemou sa používajú fixačné klince ekobrim. Podľa zložitosti tvaru pokládky 3–5 kusov na meter

Špecifikácia:

Rozmer: 100 × 5 × 8 cm

Hmotnosť: 460g

Materiál: Recyklované HDPE

Prečítajte si viac
Detaily produktu
000037
Hodnotenia
Žiadne komentáre
Súvisiace produkty
NA OBJEDNÁVKU
Kód: 000037
3,00 € (s DPH)
Neviditeľný obrubník Ekobrim je skvelá pomôcka nielen do záhrady na oddelenie trávnatej plochy od okolia bez postrehnuteľných okrajov povrchov, ale má univerzálne použitie pri rôznych typoch materiálov, ktoré na seba...

Menu

Nastavenia

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.