Symbivit paradajky a papriky 750g

Výbodné balenie prípravku Symbivit paradajky a paprika zlepšuje výživu, rast a zdravotný stav rastlín. Rastlina má lepšiu tvorbu kvetov a plodov - lepšia výnosnosť a chuťová kvalita plodov. Výrazne znižuje potrebu zálievky a hnojenia. Zvyšuje odolnosť rastlín voči stresu. Je vhodný i pre rastliny pestované vo svahu.
Prečítajte si viac
Časovo limitovaná ponuka:
9,40 € (s DPH) 12,20 €
(12,53 € kg)
K ODBERU IHNEĎ
Referencia:
000641
Značka:
Popis

Symbivit paradajky a paprika zlepšuje výživu, rast a zdravotný stav rastlín. Rastlina má lepšiu tvorbu kvetov a plodov - lepšia výnosnosť. Výrazne znižuje potrebu zálievky a hnojenia. Zvyšuje odolnosť rastlín voči stresu. Je vhodný i pre rastliny pestované vo svahu.

Je vhodný pre paradajky, papriky a ostatnú plodovú zeleninu. Prípravok môže byť použitý aj pre fazuľu, hrach, všetky cibuľoviny, ovocné kríky a stromy. Je vhodný do voľnej pôdy, skleníkov i fóliovníkov. Tento prípravok nie je určený pre rastliny z čeľade kapustovité a mrlíkovité.

Aplikácia prípravku

Prípravok musí prísť do kontaktu s koreňmi rastlín. Dávkujte 15 g (1 odmerku, t. j. 20 ml) na rastlinu. Prípravok nasypte na dno výsadbovej jamky, zapravte do substrátu a vysaďte rastlinu. Ošetrenie už vyrastených rastlín sa vykonáva vyhĺbením 2-4 dier okolo rastliny, do ktorých sa aplikuje 30 až 45 g prípravku na rastlinu. Plošná aplikácia spočíva v zapravení prípravku 3 cm pod povrch pred sejbou, v dávke 150 g/m2. Prípravok sa môže zmiešať so substrátom v pomere 1,5 : 100.

Nie je možné rastlinu predávkovať - vyššia dávka zaistí lepší rozvoj mykorhízy.

Prečítajte si viac
Detaily produktu
000641
Hodnotenia
Žiadne komentáre
Súvisiace produkty
K ODBERU IHNEĎ
Kód: 000638
3,90 € (s DPH)
Symbivit špecialne vyvinutý na aromatické bylinky a korenie. Vhodný pre bylinky ako napr. levandula, rozmarín, mäta, bazalka, tymián, materina dúška, majorán, šalvia, petržlen a iné aromatické bylinky.
#0272 Symbiom Rajčina 750g #0272 Symbiom Rajčina 750g
-2,80 €
Časovo limitovaná ponuka
K ODBERU IHNEĎ
Kód: 000641
9,40 € (s DPH) 12,20 €
Výbodné balenie prípravku Symbivit paradajky a paprika zlepšuje výživu, rast a zdravotný stav rastlín. Rastlina má lepšiu tvorbu kvetov a plodov - lepšia výnosnosť a chuťová kvalita plodov. Výrazne znižuje potrebu...

Menu

Nastavenia

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.