Symbivit UNIVERZAL 750g

Prípravok SYMBIVIT® je založený na využití skvelých vlastnosti mykorhíznych húb.
Prečítajte si viac
Časovo limitovaná ponuka:
9,40 € (s DPH) 12,20 €
(9,90 € kg)
K ODBERU IHNEĎ
Referencia:
000295
Značka:
Popis

 

Jedná sa o granulovaný prípravok, ktorý sa ľahko používa a Vaše rastliny z neho budú mocť čerpať to najlepšie pre ich krásu, rast a odolnosť.

Mykorhízne huby obsiahnuté v Symbivite sa napoja na korene Vašich rastlín budú rásť, čerpať živiny z pôdy a podporovať rastlinu počas jej celéhho života.

Účinok SYMBIVITU:

    zlepšenie výživy, rastu a zdravotného stavu rastlín
    lepšia tvorba kvetov a plodov, vačšia výnosnosť
    výrazne znížená potreba zálievky a hnojenia
    zvýšenie odolnosti rastlín voči stresu (sucho, presádzanie, a i.)
    vhodné aj pre rastliny pestované vo svahu (vlyv na spevnenie pôdy)

Vhodný pre

    kvitnúce rastliny a väčšinu izbových rastlín (ruža, cyklamény, balkónové kvety, črepníkové - pelargónie, petúnie, muškáty, verbeny, a pod.)
    popínavé rastliny, okrasné trávy
    väčšinu okrasných ihličnanov (tuje, tis, jalovec, cyprusy, a pod.)
    niektoré okrasné stromy a kríky (javor, jaseň, žeriav, a pod..)
    zeleninu (paradajky, uhorky, cibuľa, pór, cesnak, a pod.)
    ovocie (jahody, maliny, ríbezle, jablone, a pod.)
    ošetrenie trávnika, pri ich zakladaní a údržbe

Nevhodný pre

    Pre Ihličňany, napr. pre borovicu, smrek, jedľu a i. niektoré listnaté dreviny (buk, dub, breza a i.) použite prípravok ECTOVIT ®.
    Pre vresovcovité rastliny (vresy, azalky, čučoriedky, rododendrony a i.) použite prípravok RHODOVIT®.

Aplikácia a dávkovanie

Aplikuje sa pomocou priloženej odmerky (15 g).

Pri použití na záhonoch nasypte prípravok na dno výsadbovej jamky tak, aby sa vytvorila súvislá vrstva (1 cm) vysaďte rastlinu. Pri použití v kvetináčoch je dávka 1 odmerka na každý 1 liter objemu kvetináče. Prípravkom nemôžete rastlinu predávkovať. Prípravok je možné aplikovať plošne vo vrstve cca 3 cm pod semená pred samotným výsevom (150 g / m²). Najprv aplikujte prípravok, potom prekryte vrstvou zeminy a na plochu vysejte semená.

Zloženie


Prírodné ílové nosiče, reprodukčné častice 6 druhov mykorhíznych húb vo forme spór a časti kolonizovaných koreňov rastlín, bioaditíva podporujúce vývoj mykorhíznej symbiózy (prírodné humáty, výťažky z morských rás, mleté horniny) práškový, biologicky rozložiteľný polyakrylamidový gél.

Doplňujúce informácie - upozornenie

Pre správne fungovanie prípravku je nevyhnutné, aby došlo k jeho priamemu kontaktu s koreňmi rastlín. Vyvarujte sa použitiu systemických fungicídov v priebehu prvých troch týždňov po aplikácií prípravku. Účinky prípravku SYMBIVIT môžu byť znížené nadmerným používaním chemických hnojív (nesmie dôjsť k predávkovaniu rastliny). Prípravok je možné pre optimálny výsledok kombinovať s prírodným hnojivom CONAVIT. Prípravok skladujte na chladnom a suchom mieste. Prípravok je použiteľný 2 roky od dátumu výroby pri správnom uskladnení. Namáčacia zmes musí byť použitá v deň prípravy. Prípravok obsahuje prirodzene sa vyskytujúce huby, nie je toxický a ani inak škodlivý pre životné prostredie. Neobsahuje genetický upravené organizmy a nezanecháva toxické zvyšky v pôde.

Prečítajte si viac
Detaily produktu
000295
Hodnotenia
Žiadne komentáre
Súvisiace produkty
K ODBERU IHNEĎ
Kód: 000638
3,90 € (s DPH)
Symbivit špecialne vyvinutý na aromatické bylinky a korenie. Vhodný pre bylinky ako napr. levandula, rozmarín, mäta, bazalka, tymián, materina dúška, majorán, šalvia, petržlen a iné aromatické bylinky.
#0272 Symbiom Rajčina 750g #0272 Symbiom Rajčina 750g
-2,80 €
Časovo limitovaná ponuka
K ODBERU IHNEĎ
Kód: 000641
9,40 € (s DPH) 12,20 €
Výbodné balenie prípravku Symbivit paradajky a paprika zlepšuje výživu, rast a zdravotný stav rastlín. Rastlina má lepšiu tvorbu kvetov a plodov - lepšia výnosnosť a chuťová kvalita plodov. Výrazne znižuje potrebu...

Menu

Nastavenia

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.