O nás

Náš cieľ

Náš pracovný priestor prináša pôžitok pre oči a dušu, ale i nové a svieže myšlienky, ktoré potrebujeme pri našej tvorbe. Cieľom a víziou je vytvárať krajšie prostredie okolo nás a vytvoriť svet zelenším pre každého. Inšpirácie k tvorbe záhrad čerpáme z rôznych zdrojov akými sú cestovanie a spoznávanie cudzích krajín, oddychom v prírode, ako aj neustálym vzdelávaním sa.

História Garden Team

Firma Garden team s.r.o. vznikla ako pokračovanie podnikateľských aktivít firmy Milan Gaňa Cleanex, na základe dlhoročných skúseností zakladateľa firmy v oblasti záhradníctva, stavebníctva a obchodu, ktorým sa venuje už od roku 1998. V roku 2014 sme začali s výstavbou záhradného centra a sídla firmy na zelenej lúke, ktoré má v súčasnosti predajnú plochu 8000 m2.

Náš tím

GARDEN TEAM je predovšetkým tím mladých kreatívnych ľudí, pre ktorých je práca ich spoločným koníčkom. Zamestnanci sú našou najväčšou prednosťou a svojimi dlhoročnými skúsenosťami, ochotou tvrdo pracovať a prijímať nové výzvy, nás ako firmu neustále posúvajú vpred. Spája nás nielen vzťah pracovný, ale sme i dobrými priateľmi, ktorí spolu trávia voľný čas športom, firemnými akciami, ale i školeniami. Na realizáciu Vašej záhrady je k dispozícii tím desiatok ľudí v kompletnom profesijnom zložení a to od záhradného Architekta až po Závlahára. Náš vozový park pozostáva z viacerých firemných vozidiel, traktorov a rôznych strojov a zariadení, využívaných pri náročnej počasím limitovanej práci.

Kombinácia troch zložiek: profesionálny tím ľudí – rôznorodé strojové vybavenie – vlastné moderné priestory o rozlohe 8000 m2 – nám umožnila dosiahnuť obchodnú nezávislosť. Neovplyvňujú nás vonkajšie faktory akými sú napr. subdodávatelia, tým garantujeme zákazníkom dohodnuté termíny a ceny. Komunikácia prebieha len s jedným dodávateľom , ktorý Vám zabezpečí nielen návrh a realizáciu samotného záhradného projektu, ale i širokú ponuku doplnkových služieb. Naše záhradné centrum ponúka všetky potrebné materiály a rastliny , z ktorých Vám pomôžeme vytvoriť záhradu Vašich snov. Veľký dôraz kladieme na kvalitu zrealizovaných prác a po – realizačný servis.

Navštívte nás a spolu s našimi architektmi si môžete navrhnúť Vašu vysnívanú “Oázu pokoja”. V každom prípade ste u nás vítaní a náš tím sa už teší na Vašu návštevu.
Naše heslo znie: „Zeleň nas baví !“ Veď predsa v žilách Nám koluje „zelená krv“.

Menu

Nastavenia

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.