Spôsoby dopravy

Spôsoby dopravy

Vážení návštevníci,

 V našom eshope môžete využívať rôzne spôsoby dopravy. 

123kuriergt.png

Vážený zákazník, Váš balík Vám bude doručený našou najlepšou kuriérskou spoločnosťou medzi 09:00 - 18:00. Pripravte si presnú hotovosť.

Tak to máte šťastie, v danom čase ma určite nájdete medzi Žilinou a Bratislavou. Teším sa na balíček! S pozdravom najvernejší zákazník

Tiež sa Vám stala podobná situácia? Aj nám. A preto chceme byť iný. S nami sa Vám táto situácia nestane. Hľadali sme spoľahlivého partnera, o ktorého by sme sa vedeli oprieť a spĺňal by naše prísne štandardy, a zároveň by si zákazníkov vážili rovnako ako my. S potešením oznamujeme, že sme sa rozhodli pre spoluprácu so službou 123kurier.sk . Veríme, že s touto voľbou budete spokojní aj Vy, a objednávanie a doručovanie sa premení na radostné očakávanie, nie na nočnú moru bežného spotrebiteľa.

 zasielkovnagt.png

Všetkými obľúbený a milovaný spôsob dopravy – Zásielkovňa! Našich zákazníkov sme samozrejme o tento spôsob dopravy nemohli ukrátiť. Všetci poznáte tento komfortný spôsob, kedy Vám tovar príde na Vaše obľúbené odberné miesto a preberiete si to v čase, kedy to vyhovuje Vám. Platba v hotovosti, platba kartou, podľa možností, ktoré ponúka daná pobočka. 

gt1222.jpg

Osobný odber

Radi Vás privítame aj osobne v našom záhradnom centre Gardenteam v Bytči. Na ploche cez 8000m2 Vás očaria všetky rôzne druhy rastlín, krov, stromčekov, okrasných kameňov a iných tovarov. Máte možnosť sa poprechádzať po našej záhrade, a naše ochotné pracovníčky Vám poradia produkt presne namieru Vašim požiadavkám. Neváhajte sa u nás zastaviť, naprázdno isto neodídete. Rodinný pocit, príjemná atmosféra, skvelé ceny, BIOkútik navyše, Vaše srdce bude plesať pri príchode, aj odchode

 

gtdod.jpg

Náš rozvoz

Špeciálne pre našich zákazníkov sme si pripravili možnosť rozvozu „našimi“ autami a našimi pracovníkmi. Tento spôsob prepravy je ideálny pre všetkých, ktorí sú z blízkeho okolia nášho záhradného centra. Dovoz našimi autami sa bude týkať okresov Žilina, Bytča a Považská Bystrica. Ale ako sa hovorí, vždy sa dá dohodnúť aj na iný smer, po individuálnej dohode. Ak by ste chceli využiť našu prepravu mimo regióny spomenuté vyššie, kontaktujte nás emailom, a spoločne nájdeme cestu, ako to zariadiť.

Platba za dopravu :

-          123kurier.sk

V prípade dovozu tovaru kuriérom je dopravné účtované sumou 4,99€ s DPH

-          Zásielkovňa

V prípade že si dáte balíček doručiť do jedného zo Z-Pointov Zásielkovne, tak dopravné účtované sumou 2,99€ s DPH

-          Osobný odber – žiadne poplatky za dopravu 😊

-          Náš dovoz – ak nie je dohodnuté inak, tak objednávky nad 100€ nebudú mať účtované dopravné náklady. Ak suma objednávky bude pod 100€, sú účtované dopravné náklady v sume 4,99€ s DPH.

Ďalšie poplatky :

-          Poplatok za úhradu na dobierku je stanovená na 1€ s DPH. Tento poplatok sa vzťahuje na objednávky cez 123kuriér.sk, Zásielkovňu a náš dovoz. Pri osobnom odbere nemáte žiadne poplatky za úhradu na mieste 😊

Informácia :

-          Keďže si vážime každého zákazníka, ktorý u nás nakupuje, usúdili sme, že akonáhle máte objednávku nad 100€, budete isto chcieť, aby ste mali čo najčerstvejšie tovary. Preto sme sa rozhodli, že keď suma Vašej objednávky presiahne hranicu 100€, vypnú sa možnosti dopravy cez 123kuriér a Zásielkovňu. Ostanú aktívne možnosti „Osobný odber“ a „Náš dovoz“. Pre túto možnosť sme sa rozhodli preto, lebo v deň rozvozu budú naši skúsení a znalí záhradní experti vyberať tovar pre Vás, a tým Vám zaručia jeho najvyššiu kvalitu.

 

Menu

Nastavenia

Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.